Reklama zewnętrzna

Reklama świetlna

Citylighty

Citylighty to nic innego jak podświetlane gabloty służące zewnętrznej reklamie ulicznej. Najczęściej umieszcza się je w miejscach z dużym ruchem ulicznym pieszych i jadących komunikacją miejską, ponieważ
 to oni najczęściej zwracają uwagę na obiekty koło których się poruszają.

Najczęstsze miejsca występowania gablot to obiekty małej architektury takie jak: wiaty przystankowe, obudowy przejść podziemnych, ściany budynków. Gabloty tego typu wcale nie muszą być zamontowane
w terenie ale też w pasażach handlowych, na parkingach przed hipermarketami, czy też w podziemnych garażach.

Do ekspozycji służą najczęściej plakaty papierowe.
Dzięki wbudowanemu podświetleniu dobrze widoczne są również nocą. W ofercie posiadamy również oświetlenie z lampami LED co zapewnia lepszy wygląd reklamy nocą.

Kasetony

Kasetony podświetlane są to jedne z najczęściej stosowanych form reklamy. Ich prosta budowa stanowi zarazem efektowny wygląd. Kaseton świecący w nocy jest doskonale widoczny nawet z większej odległości. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju kasetonów jest ich profesjonalny wygląd oraz dobra wytrzymałość konstrukcji. Dzięki budowie opartej o aluminiowy profil oraz wysokiej odporności na warunki atmosferyczne nasze konstrukcje gwarantują elegancki wygląd przez długi czas. Oświetlenie kasetonu stanowią zazwyczaj świetlówki, ale coraz częściej stosuje się również oświetlenie LED, które daje znaczne oszczędności energii elektrycznej oraz lepsze rozproszenie światła, przez co reklama wygląda atrakcyjniej.

Na zamówienie klienta wykonujemy dowolne reklamy świetlne, zarówno jednostronne jak i dwustronne.

Litery przestrzenne

Litery 3D są bardzo efektowną formą reklamy. Technologia produkcji liter przestrzennych umożliwia wykonanie liter o dowolnym kształcie, kolorze, sposobie świecenia i wymiarze. Litery 3D mogą być ozdobą, informacją i reklamą w jednym, przy zachowaniu estetycznego wyglądu. Oferujemy wycinanie liter, napisów, logotypów oraz dowolnych kształtów, w zależności od potrzeb.
Litery wykonane są ze styroduru czyli pianki poliestrowej odpornej na warunki atmosferyczne co pozwala montować litery zarówno na wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Świadczymy również usługi montażu zamówionych u nas liter i napisów
Wykonujemy litery przestrzenne :

  • styrodurowe
  • świetlne (podświetlane od wewnątrz)

Oklejanie witryn

Witryny sklepowe i szyldy

Witryny sklepowe muszą kusić barwną kolorystyka i zwracać na siebie uwagę. Dlatego każdy z naszych projektów tworzony jest zgodnie z tą myślą. Tworzymy wielkoformatowe grafiki które doskonale prezentują się na sklepowych witrynach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dlatego nasi klienci są zadowoleni z usług które dla nich świadczymy.
Do naszych projektów używamy:
folia One Way Vision, folia zwykła, folia mrożona.

Profesjonalna obsługa i przystępne ceny. W naszej agencji reklamowej wykonaliśmy wiele witryn dla naszych klientów